| ingerasdulke15 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru fete sper ca ma puteti ajuta,. voi cum scapati de varice?( am stat pre mult in picioare si mi-a aparut dar foarte putin si nu vreau sa mai apra ma puteti ajuta sa scap de ele )

2 răspunsuri:
| DuRR3xX a răspuns:

Uite, nu sunt fata(dupa numelaughing] dar si mama mea are varice si a folosit tot felul de geluri, creme etcchatterbox si am auzit ca ar fi un doctor prin Bucuresti care 'repara' varice. Cica prin laser se face. Ai putea sa te intereseziwinking.

| deea0111 a răspuns:

In loc sa asculti sfaturi de la necunoscuti, mai bine te duci la un doctor specializat in asa ceva.winking