| HappyCandy a întrebat:

Buna am o problema legata de pistrui am incercat cu zeama de lamiie cu toate celia doar cu iaurt nu si am vrut sa stiu cine a incercat, merge, adica preaca pistruii?

2 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Draga, pistruii sunt foarte marfa, arata simpatic pe oricine ii are:* eu nu inteleg dc vrei sa scapi de ei?

| Annaa a răspuns:

Poti sa te dai cu cate creme vrei pentru ca pistruii nu pot fi tratati.
Singurul leac este timpul: ei se duc singuri de pe fata, nu trebuie sa ii tratezi. Crede-ma! am avut si eu si mi-ai trecut fara sa ii dau cu vreo cremabig grin