| Diana0751 a întrebat:

am tenul gras si as vrea sa achizitionez o crema care sa sa contina:, Exfoliant, Elimine excesul de sebum si impuritatile, decongestioneaza si inchiderea poriilor si etc. deci ce crema imi recomandati? dar as vrea una care si sa isi faca efectul, nu doar s-o incerc.Multumesc.

1 răspuns:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Daca vrei cu adevarat ceva bun, mai bine cumperi un sapun cu borax.Eu il folosesc de aprx.3 luni, iar rezultatele se vad vizibil. Elimina excesul de sebum, punctele negre, cosurile.