| deia_9483 a întrebat:

Ce pot face ca sa evit excesul de sebum... am tenul gras crying

2 răspunsuri:
| angella1972 a răspuns:

Foloseste tarata de grau, o gasesti la plafar, si o combini cu o lingurita de miere sau un galbenus de ou, si o lingura de zeama de lamaie. o intinzi bine pe fata pentru 20 minute, apoi o speli cu apa calda.merge la inceput de 2 ori pe saptamana, apoi o data si tot asa raresti putin cate putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:czirQpFD2VMJ:...clnk&gl=ro
foarte interesant.