| maximrobertalin a întrebat:

Buna am tenul prea inchis la culoare sunt bronzat prea tare ce metoda sa folosesc ca pielea sa se deschida la culoare. exista tratament pentru aceasta problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu u disc demacheamt imbibat cu zeama de lamaie pui o lingurita de zahar apoi iti freci usor tenul. apoi te speli. dimineata si seara. daca nu poti face faza cu zaharul doar steregti tenul cu lamaie +disc demacheant.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shara17 a răspuns:

Buna, nu cred ca exista vreo metoda adica asta e pigmentul pielii tale si eu vara ma bronzez si prind o nuanta ciocolatie si nu am ce face ( bine acum pe mine nu ma deranjeaza big grin) Multa bafta!