| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un dispozitiv/benzi pentru albire a dintilor,insa nu prea gasesc pentru ca eu am aparat dentar si nu pot fi folosite in acest caz,asa ca va rog sa imi dati niste link-uri, la pret cat de cat avantajos.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In loc de benzi de labit dintii, te-as sfatuii sa pui peste pasta de dinti, putin bicarbonat de sodiu si sa perii dintii foarte bine. Bicarbonatul de sodiu, albeste la feld e grozav precum albesc dentisti.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

O sa incer, mersi big grin

1 răspuns: