| Lolypop_4017 a întrebat:

as vrea sa stiu daca pastilele Unica Slim sunt bune.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marfa nevândută îți face reclamă.
Mergi pe o alimentație săracă în grăsimi și multă mișcare (se pune și plimbarea de 1/2 ore pe zi!).
Baftă.
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| SandraPhantomhive a răspuns:

Nu face greseala sa iei pastile de slabit pentru ca sunt ca drogurile
Iei si nu te mai opresti. NICI UN FEL DE PASTILE DE SLABIT NU SUNT BUNE!
Daca esti plinuta, iti recomand sa bei 2 litri de apa pe zi, sa mananci sanatos si sa faci sport.
Succes.
Fundita``? :X

| Alessyaaa a răspuns:

Mananca salate si bea lichide, cu sau fara sport.

| mioara a răspuns:

Consulta un nutritionist inainte de a lua pastile.

| staysmart a răspuns:

Uite un articol fix pe intrebarea ta: http://pastileslabit.com/fiola-de-slabit-unicaslim-este-pacaleala/

Eu ce sa zic, pare o mare abureala, desi ingredientele le gasesti si in alte produse de slabit. Dar cu dieta si sport nu dai gres, sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, cel mai bine slabesti daca nu maninci dulciuri si grasimi...consuma legume crude, fructe (nu banane, sau din cele foarte dulci cum ar fi mandarinele, strugurii), bea apa negazeificata si. mergi pe jos! Nu masina, nu stat toata ziua pe scaun! Crede-ma e reteta cea mai buna. Evita pastilele, fiolele si in general orice preparat "natural" pentru slabit... te poti alege cu boli si cu dezechilibre nutritionale de care nu mai scapi toata viata! Succes, un An Nou bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint sigura pe pastile am luat super slim si am slabit doar cateva kg dupa cateva saptamini am pus la loc (abureala totala)

| patyby a răspuns:

Nici un mesaj nu mi-a fost postat.Banuiesc ca din cauza unei reclame negative, nu? UnicaSlim este o mare porcarie, asa cum sunt toate.Bani aruncati pe fereastra.Iti mai ofera si un cadou defect! Sa va fie rusine!