| chucks a întrebat:

Bună, as vrea şi eu să slăbesc. nu stiţi diete. şi exerciţi, pentru picioare, vreau să slabesc căt mai repedee!
ps: am 63 de kg. şi 1, 62. sad sper să mă puteţi ajuta!

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

30 min sport intens pe zi, fara mancare dupa 6 si fara paine deloc
redu dulciurile mananca de 2 ori pe saptamana
cu ce ti-am zis eu slabesti 4-5 kg pe luna, e testat pe mine
dar crede-ma ca iti va fi extrem de greu, pare ok dulciuri de 2 ori pe saptamana dar vei simti un timp infernal pana vine acea zi, mai ales daca erai obisnuit cu ele in fiecare zi

| Ina93 a răspuns:

Fa sport..cum ar fi plimbare cu rolele.alegrat.si tot ce mancai pana acum le manci in jumatati de cantitati

| chucks explică (pentru Ina93):

Asta fac deja. şi nu prea are efect. nu stii o dietă?

| Ina93 a răspuns (pentru chucks):

Ba da. dimineata manci cereale
dupa amiaza un iaurti si fructe de ex( mere verzi)
si seara inainte sa te pui la masa sa bei o cana de apa
si ultima masa de seatra sa manci doar jumate din cantitate din ce manci ..sincer la mine a mers..acuma depinde de corp fie carui om