| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot folosi ca parul meu sa isi piarda din volum?

Răspuns Câştigător
| SweetCristina a răspuns:

Sa folosesti sampoane, balsamuri si masca pentru par naturale.Si o prietena de-a mea a patit la fel si a folosit doar produse naturale nu chimicale care iti strica parul daca nu merge asa iti recomand sa mergi la un Stilist sau la un coafor si sa intrebi ce se poate face si iti va spune tot ce este bine pentru parul tau! Spern ca te-am ajutat happy big grin :* love struck

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti recomand sa mergi la salon sa ti-l fileze. De asemenea cand il intinzi parul sta mai lipit de cap, dar stim cu toti ca placa e daunatoare...

| FunnyLoOVe a răspuns:

Buna! Pentru a avea mai putin volum la par ai putea sa mergi la coafor si sa iti iei din volum, parul meu este cret si are foarte mult volum si eu de fiecare data cand ma tund imi iau din volum sau poti folosi un sampon de la Elseve anti-volum.

Succes!
p.s.mai poti folosi si placa de intins parul, astfel parul tau isi va mai pierde din volum, dar ai grija inainte sa te indrepti sa folosesti un ser termoprotector

| andra1butterfly a răspuns (pentru FunnyLoOVe):

Si eu as vrea sa-mi cumpar un ser termoprotector pentru ca imi indrept des parul cu placa. Vreo recomandare? happy

| andra1butterfly a răspuns:

Ar fi bine sa il tunzi putin (sa ti-l fileze) si evita tunsorile in scari pentru ca dau si mai mult volum.

| TamasBeatrice a răspuns:

Hey.tunde-te si fileaza-l putin

| Denisa144 a răspuns:

Dc dracu vrei sa is piarda din volum?