| Butterfly_6865 a întrebat:

Buna happy cum fac sa scap cat mai repede de un cos?big grin preciezez ca este mai mult o rana acum, pe frunte care este destul de vizibila.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu urmatoarea reteta:
- ai nevoie de un sfert de l. de spirt
- 4 aspirine pe care trebuie sa le zdrobesti in bucatele mici
- zeama de la jumatate de lamaie
Toate trebuie amestecate intr-un pahar iar apoi trebuie sa te speli cu apa calda si sapun pe fata dupa care iti usuci fata si iti pui cu o vata acea solutie in locurile unde ai cosuri. Incearca seara. In urmatoarea dimineata spala-te cu apa rece fara sapun. Eu am incercat si mi-a mers. Ele se vindeca incet in max. 2-6 luni.

| m5789932 a răspuns:

Tratamentele naturiste care raspund repede impotriva cosurilor, sunt cele care au in componenta lor lamaie si oua. Ori folosesti cateva felii de lamaie, ori folosesti un ou pentru a creea o masca faciala. Oricare din cele doua cazuri, efectele se vor vedea a 2-a zi.

| Anonymous2 a răspuns:

De un cos scapi foarte simplu daca te dai cu vin + miere pe el. Daca te-ai scarpinat si ti s-a facut rana. R.I.P.Ori pui un eucoplast, ori iti tragi parul peste el. :*

| VannesaMQeen a răspuns:

Font de tenwinking Bafta!