| anonim_4396 a întrebat:

Buna eu am fruntea f lata sh as vrea sa-mi prind parul cu o agrafa peste rfrunte dar imi sta urat ce sa fac sa arat >bine?:fundoi

12 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Pentru fruntea lata cel mai indicat e bretonul, clar, te-ai schimba mult in bine genul: http://www.divahair.ro/......1_diva.jpg sau un breton drept super dragut pentru frunte http://www.valexa.org/......50x150.jpg mii se pare excelent pentru fruntea lata http://www.bomboanadecox.ro/wp-content/uploads/Parlita.jpg si iti poti face parul intr-un mod mai deosebit si vei fii superba, iti recomand breton, eu nu am fruntea lata, dar nu creca as putea traii fara breton, sincer:))

| Floreenofficial a răspuns:

De ce nu iti faci codite? sau ti-l impletesti sau ti-l lasi lung la spate.ai putea sa iti faci si breton.succes! >big grin

| JustMe a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, probabil ti-ar sta bine cu breton.

| Gândac a răspuns:

Buna!
Pai ai putea sa-ti faci breton.
Te'ai gandit la asta?
Cred ca ti'ar sta bine. daca spui ca ai fruntea lata
batting eyelashes

| Rihanna a răspuns:

Daca ai fruntea lata, iti va sta bine cu breton.depinde de preferinte, ori drept, ori intr'o parte, lung, scurt, cum iti place.clar ca n'o sa-ti stea bine cu agrafa peste frunte

| SEAL a răspuns:

Un bob dai fruntoi scuze fundoi

| Adda_2262 a răspuns:

Heyhappy Am si eu aceeiasi pblema...straight face si eu am fruntea lata si mi'ar placea sa'mi prind parul cu o agrafa peste frunte dar...ar iesi un dezastru totalstraight face asa am ajuns la breton si ti'as recomanda si tie sa-ti faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fruntea destul de lata. dar daca imi prind parul asa cum vrei tu ii fac putin volum si arata destul de binehappy

| Alexandrup a răspuns:

Puneti o punga pe cap!

| Someone_1110 a răspuns:

Poti sa-ti faci carare intr-o parte si in partea in care ai mai mult par ti-l prinzi cu o agrafa draguta undeva in draptul ochiuluibig grin, restul parului pe spate. poti sa ti- si ondulezi.Eu asa imi prind parul si imi sta bine, chiar daca am fruntea mare. Sau breton... Uneori il port si cu agrafa dat peste cap, dar il tapez un pic si restul parul este fff carliontat.nu stiu, sper sa fie bun de ceva raspunsul meu

| L0V3pink a răspuns:

Salut! pai eu m-am gandit sa iti faci breton pe frunte sau sa nu iti mai prinzi parul cu agrafahappypoate asa iti sta mai bine. sper ca te'am ajutathappy