| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pierdut un pic din increderea din sine doar pentru ca nu imi sta bine cu parul prins.( sunt pletos)Doar ca eu mai am cativa pletosi prin liceu si ei cand isi prind parul arata cam la fel. eu cu parul prins arat oribil. nici maxilarul nu mai e asa masculin, capul mai mare, fata rotunda. fruntea mare. si ma gandesc ca daca ei arata cam la fel cu parul prins inseamna ca si eu sunt la fel, si sunt urat si cu parul normal cum il tin eu. voi ce ziceti? Si faza cu maxilarul care devine rotund cand il prind e doar in mintea mea?

Răspuns Câştigător
| BiancaT17 a răspuns:

Asta e doar in capul tau. Nu conteaza cum te vad altii, conteaza sa te simti tu bine. Parere personala:e mai interesant parul desfacut.