| NarcisaNarcisa a întrebat:

Buna eu am unghiile foarte mici imi cresc greu si cum pot sa fac sa imi creasca unghiile dar in mod natural nu cu solitii etc adica ceva facut in cas apentru unghii sa imi creasca si pentru intarile nu vreau solutii ca mi se exfoliaza.Va pup dulce si ofer funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Sa nu ni le mai roadem.

| crissa20 a răspuns:

Incearca sa-ti masezi unghiile cu suc de lamaiebig grin

| Pufulinna a răspuns:

In mod natural nu prea ai cum, insa este ceva gel/solutie la Avon, are extracte naturale si chiar functioneaza, l-am incercat deoarece mergeam la banchet si aveam nevoie sa imi creasca repede unghiile.Intr-o singura zii s-a vazut diferenta, insa acum e treaba ta ce alegi.
Mult noroc! kiss

| beyonce99 a răspuns (pentru Pufulinna):

Cum se numeste acel produs?

| Pufulinna a răspuns (pentru beyonce99):

Nu ii mai stiu exact numele insa poti cere o brosura de la un reprezentant avon si sa cauti la paginile cu ojele de unghii sau poti chiar intreba un reprezentant avon happy

| OMGZombiesEverywhere a răspuns:

Am auzit ca daca iti inmoi unghiile(si parul, de altfel) in ulei de ricin zilnic acestea cresc mai repede. Il poti gasi la farmacii.

| raluu05 a răspuns:

Pui 3 lingurite de ulei de masline si 3 de ulei de ricin..si le pui la incalzit ..il lasi pana cat pot suporta unghiile telehappy la mine a merswinking

| anaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poti incerca sa incalzesti niste ulei cat suporta unghiile tale sau le poti inmuia in zeama a jumatate de lamaie stoarsa. o sa iti faca unghiile mai tari
kiss