| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor eu am o placa mai lata cred ca nu merge sa-mi fac bucle nu?

2 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Nu prea ai mari sanse... poate unele mari, dar nu vor iesi frumos
mai bine incerci cu un ondulator sau daca nu cu bigudiuri...este mult mai usor si rezultatul este unul reusitwinking
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam deloc, poti incerca dar nu cred ca reusesti... mai bine ti-ai pune niste bigudiuri mai mari sau am vazut ca exista bigudiuri incalzite (cu astea nu trebuie sa stai ore bune) sau cu ondulatorul. happy