| Alabala_1137 a întrebat:

Buna fetelor, nu mai stiu ce culoare sa imi fac in par! am fost castaniu inchis si mi-a crescut vreo 2-3 cm la radacina, si m-am vopsit cu Syoss Castaniu Rece(5-24)de nici o treaba vopseaua asta dupa 2 spalari aproape ca mi-a iesit din par si nici nu mi-a prins bine! am reflexe de roscat si radacinile sunt saten-roscat! arata urat, iar acum nu stiu ce culoare sa ma fac si de la ce firma sa-mi prinda pe par...am tenul mai masliniu deschis..nu mai am nici o idee.(Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| FashionKitty a răspuns:

Pai, eu zic sa te vopsesti tot castaniu inchis sau sa te decolorezi si sa-ti vopsesti parul in culoarea lui naturalawinking