| WLMA a întrebat:

La băieți, se mai poartă cămașa desfăcută cu tricou pe dedesubt? Știu că nu e nimic ciudat, dar vă întreb dacă voi ați mai purta.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Eu n-am vazut sa se mai poarte asa des ca inainte, dar mie inca imi place si ocazional port, chiar daca nu apartin sexului masculin. Nu trebuie sa te ghidezi dupa moda, ci trebuie sa porti ceea ce iti place tie

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mie moda asta mi se pare de prost gust...si evident nu am purtat niciodata asa si nici nu as purta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cred ca se mai poarta de ce nu?

| VelaJohnny a răspuns:

Eu da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum se poarta mai mult incheiata dar nu trebuie sa te iei dupa ce se poarta, fa cum iti place tie. Mie mi se pare mai fain cu tricou si camasa descheiata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port asa cam mereu
De ce sa te iei dupa moda?
Cand o sa se ajunga sa se poarte telefoanele pe un suport pe cap o sa porti si tu asa, ca e la moda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am văzut pe nimeni purtând, dar eu am mai purtat așa. Cât timp îți place ție, nu contează ce e la modă.

| christall a răspuns:

Daca iti sta bine, sigur.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Asa-i romanul, intotdeauna cu un ochi in curtea vecinului. Daca tie iti place, poarta cum doresti.

| Octavian_Emanuel_2000 a răspuns:

Nu! Eu nu asmai purta.