| Albeert a întrebat:

Salutare, peste cateva zile am o festivitate si vreau sa va intreb daca ar da bine camasa alba cu un tricou pe dedesubt; am tot vazut ca se poarta asa ceva.
Va rog indicati-mi ce culoare sa aiba tricoul.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| xPufoshenie a răspuns:

Eu as zice ca mai bine ar merge un tricou alb si o camasa putin mai colorata. dar daca vrei camasa alba iti recomand sa iei tricoul de o culoare cum ar fi albastru inchis sau bej, maro daca e o festivitate mai speciala, daca e ceva mai lejer, galben sau verde

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sfatul meu e sa renunti la tricou. Va arata prea casual iar tu participi la po festivitate... asa varianta cu tricou e pentru activitatile de zi cu zi.

Răspuns utilizator avertizat
| 3amthinking a răspuns:

Pai ori un tricou negru ori un tricou rosu sau roz. A si camasa sa fie dechisa si cu manecile trase! Arata mai smecher! happy

| Den30 a răspuns:

Hm! Pai avand in vedere ca se termina scoala si tot..cred ca te referi la o festivitate de sfarsit de an scolar happy
Deci...tricoul ar fi bine sa fie alb sau ceva spre culoarea galben
Sper ca te-am ajutat!

| RalucaTomescu a răspuns:

Depinde se fel de festivitate este! daca e una destul de serioasa ti-as recomanda un tricou negru, daca e o iesire cu prietenii un tricou roz aprins!

| MariaaDaniela a răspuns:

Negru sau alb

| thedarkwomen a răspuns:

Daca e colorat va arata urat, mai bine alb.

| carlitaa a răspuns:

Eu as zice ca sa fie de culoare alb