| Kisses a întrebat:

Cum credeti ca este mai bine? Sa mă vopsesc cu L'oreal Casting Creme Gloss fara amoniac ( vopsea semipermanenta ) o data la 2 luni sau sa mă vopsesc cu vopsea permanenta și sa mă vopsesc din 6 în 6 luni. Deci sa mă fac cu semipermanenta sau permanenta?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand să ți-l faci permanent. E mai relaxant să schimbi culoarea din 6 în 6 luni decât din 2 în 2 luni.

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Daca tii la parul tau, iti propun sa nu risti sa il vopsesti de niciun fel. Adevarul e ca nu toti avem parul la fel, dar unora dintre noi li se intampla sa le cada rau parul daca il vopsim... Si cred ca nu iti va pica prea bine cand vei incepe sa te piepteni, dupa o perioada, si vei vedea pe piaptan o gramada de par. Tu stii ce e mai bine pentru tine... Eu am patit-o si acum nu mai stiu ce sa-i fac ca sa il opresc din cazut