| crissa20 a întrebat:

mai foloseste cineva sau a folosit gaz lampant pentru ingrijirea parului? am facut recent rost de o sticla si as vrea sa-l folosesc pentru par o perioada mai indelungata! ...azi mi-am facut o masca de par din urmatoarele ingrediente:mujdei de usturoi,gaz lampant, ulei de in, miere si galbenus de ou! ..singurul ingredient netestat e gazul lampant imi puteti spune cei care ati folosit daca este ok sa stau toata noaptea cu acesta masca? ..si as mai avea o curiozitate cei care ati folosit o perioada mai indelungata a avut vreun efect asupra cresterii parului? am tot citit pe diverse forumuri si m-am incumetat sa-l incerc mai mult datorita faptului ca am mai folosit o lotiune cu petrol de la gerovital care a fost destul de buna si am inteles ca petrolul de acolo e cam acelasi lucru cu gazul lampant sau petrolul..multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Corina2590 a răspuns:

Cea mai buna metoda este gaz lampant amestecat cu ulei de masline si ulei de ricin.Iti spun din proprie experienta.Eu am incercat si mi-a mers foarte bine!