| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna happyMi-am cumparat o rochie de culoare turcoaz pentru banchet happy termin a8a si nu stiu cum sa ma machiez. am ochii verzi happy ma puteti ajuta va rog? puppy dog eyes

15 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic smokey eyes cu negru sau mov, rimel negru, blush natural de genul piersica si un gloss sau ruj intr-o culoare naturala, nude, rose.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu intrebai cum să te machezi, asta depinde mult de cum arăti, ce tip de față ai, forma ei, ovală, rotundă etc, ce ten ai, normal mixt gras, culoarea ochilor, culoarea părului, de unde stii că ce au zis aici fetele se potriveste pentru tine? Ce alte detaalii ai furnizat? Nici unele, esti slabă, grasă, scundă, inaltă, te i ei asa după toti? O fată a zis să i ti dai cu maroniu la ochi, dar ea stie cum i ti stă? Pune dragă poza ta la avatar si atunci o să primesti răspunsuri avizate si potrivite, asa sint doar presupuneri, păreri.

| AllleAlllexandra explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tu vorbesti? nici tu nu ai poza cu tine la avatar deci. happy si daca vrei sa stii mi-au fost de un foarte mare ajutor raspunsurile fetelor si nu trebuia si tu sa te bagi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Bine dragă mă bucur.

| CarlaHecox a răspuns:

Hey,
Fa-ti "ochi de pisica" negri, si aplica putin fard putin inchis la culoare.
Aplica mascara, un blush natural si ruj corai sau cat se poate de...natural happy
Sper ca te-am ajutat, bye-byes.

| AllleAlllexandra explică (pentru Dogyyy):

Imi place enorm de mult machiajul asta :X mersi mult :*

| Dogyyy a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Cu placere.Ma bucur ca te-am ajutat.Pana la urma, ce machiaj o sa porti la banchet?

| AllleAlllexandra explică (pentru Dogyyy):

Cred ca am sa imi fac un cat eyes si am sa pun fard albastru happy

| MissPanda a răspuns:

Buna! Cel mai bine ti s-ar potrivi negrul...Te poti machia mai simplu, nu asa de complicat, deoarece este cald si transpiri. Sper ca te-am ajutat!

| DarkDeea99 a răspuns:

Eu fac un curs de make-up artist si cel mai bine ti s-ar potrivi un maroniu la ochi si gloss pe buze. Sper ca te-am ajutata. Distractie placuta la bal!winking