| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am vopsit sprancenele azi si am doua probleme:1 cum as putea scoate petele de vopsea de pe piele(m-am vopsit acum cateva ore asa ca petele nu mai sunt prea proaspete) si 2 Sprancenele mi-au iesit cam prea inchise la culoare si nu imi sta prea bine.Le-am lasat sa creasca pentru a le da o forma asa ca inca nu sunt pensata.Se va schima ceva dupa pensare? Cum sa fac sa il mai deschid putin? Funda si vot restul!

3 răspunsuri:
| hunea a răspuns:

Pe viitor inceaca o feliuta de lamaie da cu ea pe unde sunt pete si ai sa vezi ca se duce, merge si la vopseaua de par daca te-ai murdarit pe frunte sau urechi....merge sigur eu am incercat.

| Teodoruka2001 a răspuns:

Apă oxigenată să ţi le deschizi la culoare. Dacă vrei să ţi le ştergi, recomand demachiantul.

| AlexandraC25 a răspuns:

Cu scrum de tigara happy