| MyLoveYAmY a întrebat:

Buna mi se intampla ceva ciudat, in timpul sarbatorilor mam mai ingrasat (am 24 de ani) si am zis ca de pe 1 ianuarie sa slabesc ok asa a si fost am dar defiecare data cand mananc,adica sa va zic o zi din regimul meu(mic-dejun-o portocala, pranz-o portocala si cina-o portocala)asa slabeam si 900 g pe zi acum din cate vad doar intre 300-500 g pe zi (am slabit in total 5 kg) dar sambata si duminica mai mancam un gratar de piept de pui fara ulei cu salata simpla de varza si nici nu ma ingrasam dar nici nu slabeam apoi am incercat sa inlocuiesc portocalele cu morcovi fierti ei bine nici atunci nu slabeam cum am inceput din nou cu portocalele iar slabeam dc numai asa pot slabi?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa incerci alta medoda pentru ca organismul tau s a obisnuit cu,, dieta,, asta si nu mai raspunde cerintelor