| Winners10 a întrebat:

Sunt baiat, si as vrea sa adopt un stil mai elegant de a ma imbraca si in viata de zi cu zi nu doar la ocaziii. As vrea si eu cum sa fac, cum sa combin haine si tot ce este legat de astahappy Multumesc.

Funda

1 răspuns:
| Hurem a răspuns:

Sa sti ca cu negru si alb nu dai niciodata gres. Si rosu si negru se potriveste. Daca vrei sa impresionezi, asorteazati o palarie sau o bratara. Si baietii poarta chesti din astea. Sper ca ti-am fost de ajutor.