| SweetSacrifice a întrebat:

Buna,sunt fata si vreau sa imi cupar niste conversi(bascheti).Nu gasesc nicaieri culoarea neagra.Vreau simpli negri, dar majoritatea sunt la sectiunea baieti.
1. Dati-mi si mie niste site-uri online de incaltaminte.
2.Care e diferenta dintre converse de fete si de baieti.
3. Aveti conversi? Ce culoare?
4.Stiti de unde pot sa imi iau? (din Bucuresti )

3 răspunsuri:
| grechita a răspuns:

Pai stii si eu am avutdar am gasit in bucur obor poti ga si acolo numai trebuie sa stai in Bucuresti. Sper ca ti-am fost e folos.

| EdyYedy a răspuns:

Eastbay

| Rammstein2001 a răspuns:

Buna,daca vrei conversi negrii sau orice alta culoare poti sa gasesti in mall in intersport, humanic, deichmann in colective sau chiar in magazinul converse de pe mosilor.
Sper ca ti-am fost de folos