| Anto100 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si as vrea sa folosesc o crema tip gel hidratanta m-am gandit la loreal hydrafresh. Voi ce sfaturimi-ati da?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

La varsta pe care o ai nu ai nevoie de creme. Iti vei distruge pielea utilizand creme de la aceasta varsta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru kiri11):

Subscriu pe jumatate. :))
Chiar o sa-ti distrugi tenul daca folosesti creme prost formulate. Eu merg pe principiul ca mai bine deloc decat prost. Crema aia mai mult ca sigur are alcool si 100% are parfum, ingrediente care-ti fac rau.

Daca vrei o crema usoara iti recomand Bioderma Sensibio Light sau emulsia Clinique step 3 pentru ten uscat. :)
Eu am cumparat-o cu vreo 170-178 lei varianta de 200 ml

http://www.aoro.ro/clinique/3-steps-emulsie-uscata-si-foarte-uscata/