| Gabitaancutaelena a întrebat:

Buna TPU, am inceput sa folosesc si eu ulei de ricin pentru par, am auzit ca are multe beneficii dar nu stiu cat timp sa il folosesc si cand sa pun pauza acestui ulei. Am auzit ca daca il folosesc foarte mult timp fara pauza imi va cadea parul. A folosit cineva?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Din ce stiu eu nu prea are beneficii, adica nu are rezultate notabile, si nu din cititele de pe google zic ci nu actioneaza in niciun fel.
Si nu iti va cadea parul de la el dar nici nu vei vedea vreun rezultat.