| pikaღ a întrebat:

am luat petroleum de la gerovital pentru caderea firelor de par si m-am decis sa fac tratament astazi am inceput,credeti ca va da roade, voi la-ti incercat? cum a reactionat parul?

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Si eu folosesc..mai sa stii ca mare lucru chiar nu e, nu-ti fa asa multe sperante.Insa e ok, adica iti va face parul mai sanatos, si nu va mai cadea asa mult, insa spala-te bine pe cap dupa ce l-ai folosit altfel ti se va unge, si nu e bine sa il ti mai mult de 2-3 ore in cap, dar nici mai putin... oricum depinde de fiecare, sper sa iti fie bun. big grin

| Laura0 a răspuns:

Ce tratament faci?