| Andrada97 a întrebat:

Acum o saptamana am fost sa imi tund varfurile in V, nu stiu ce m-a apucat si problema e ca acum mi a luat prea mult. Eu am avut dintotdeauna parul lung, cam 70 si ceva de cm si acum il am doar 50 si ceva...si imi pare asa rau, si pe deasupra il am tot drept cum il aveam eu, nici macar in V...In fine, am cautat solutii pentru accelerarea cresterii parului si am inceput un tratament cu ulei de ricin(mi-am cumparat si tratament de la Gerovital, solutia cu petroleum si samponul, insa nu le am folosit inca). As vrea sa stiu in cat timp se vede efectul uleiului, pentru cele care au folosit. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de fiecare. Mie imi creste parul repede si fara ulei. Iar atunci cand folosesc ulei de ricin, in cel mult 3 saptamani se vad rezultatele.happy

| annamariaannamaria a răspuns:

Buna, masatul pielii capului cu ulei de ricin ajuta destul de mult la cresterea parului, stimuleaza cresterea parului dar oricum dupa ce l-ai tuns parul va avea forta sa creasca mai rapid deoarece varfurile sunt sanatoase happy