| LexaHD a întrebat:

Am si eu o problema.
La stres, imi rod unghiile...Acum, le-am lasat sa-mi creasca, dar im cresc tare greu..Stiti vreo crema ieftina pentru cresterea rapida a unghiilor?

Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cremă?
Uleiul de măsline, călduț, prin masaj al unghilor curate, fără ojă pe ele, seara.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti mai roade unghiile, nu te mai stresa atat!
Ca sa-ti creasca unghiile trebuie sa iei calciu, dar numai la recomandarea unui medic.
Te pup!

| thewomaninwhite a răspuns:

Uleiul de ricin este perfect si intareste si unghiile

| Arietty a răspuns:

Pai poti cu ulei de ricin sa la dai seara si cu un pic de ulei de masline, cu zeama de lamaie si altele! (Merci ca m-ai ajutat cu un raspuns pup!)