| Winners10 a întrebat:

As vrea daca imi puteti explica cum sa procedez pentru a ajunge la frizura asta :

Https://www.google.ro/......ps?/search sau asa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1426173174280191 &set=a.1 395843977313111.1073741825. 100006625662985&type=1&theate r

Daca mi-ai putea explica mai inamanuntit... daca nu e bine si asa

2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Foarte simplu. Freza asta o am si eu. Pentru inceput pe marginile capului trebuie sa te tunzi foarte foarte scurt. Apoi daca vezi bine la freza asta nu iti trebuie breton deloc. Si restul parului il lasi mai lung si il ridici si dai cu spuma si cu fixativ si nu ai treaba happy Bafta

| Sonny1994 a răspuns:

Dupa ce frizerul tau ti-a facut o tusoare adecvata dorintei tale, apoi urmeaza contributia ta...cu ajutorul unui feon, spuma de par/crema pentru coafat si pentru definire poti folosi o ceara de par...