| YumiSukinanda a întrebat:

HEY, am 13 ani, si am parul pana la umeri, oleaca mai lung. Ce freza as putea sa-mi fac, vreau sa schimb ceva, parca parul asta nu mai e la moda. Stiti, voiam sa ma rad pe o parte dar nu mai vreau... si vreau o freza asa ca sa nu fie nici prea scurt parul, ma ajutati? Mersii
Funda

6 răspunsuri:
| anonimaM a răspuns:

Fa-ti breton sau scarite.

| AlyiX a răspuns:

Eu am parul mai scurt, gen tequila, si mi-l fac ca si al ei happy poate merge si la tine, ai breton?

| YumiSukinanda explică (pentru AlyiX):

Nu.

| AlyiX a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Pff, atunci nu stiu, cauta si tu pe net happy

| corinutz07 a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa iti faci scarite.E o coafura frumoasa si la moda, si nu iti tai parul foarte tare, funda?

| AndreeaCrisstinna a răspuns:

Freza asta > http://goo.gl/lTV7v3 > mi se pare foarte drăguţă. O am şi eu, şi am tot 13 ani :o3. Dacă eşti şi roşcată sau măcar şuvite, LIKE A BOSS.