| Blayan18 a întrebat:

ce fixativ sau spray/ceara etc de par imi recomandati,adica am parul destul de lung,trece putin de gura pana in barba si m-a cam satur sa il tin mereu in coada,si am vrut sa incerc sa il fac sa stea pe spate sa stea asa,ca daca il las normal imi pica non-stop in ochi si nu e o senzatie prea placuta sa dai tot timpul din cap ca un tampit, uni mi-au spus ca nu voi putea sa il ling pe spate din cauza marimii prea mare, dar nu cred ca are vreo legatura marimea nu? Dau Funda plz!

2 răspunsuri:
| iarinaa a răspuns:

Cel de la Londa

| Equinoxeth a răspuns:

Din punctul meu de vedere cele mai bune fixative sunt de la Wella și Londa, deoarece fixeaza bine și părul nu rãmâne tern.