| DaRyUsS a întrebat:

Daca ma barbieresc cu ceara, o sa mi se faca cosuri sau o sa ma irit?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cel putin primele dati, da. Pentru ca pielea fetei e foarte sensibila si ceara e dura si pana se obisnuieste cu aceasta metoda o sa-ti apara. Cat de des, depinde de sensibilitatea generala a pielii tale.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O sa-ti dispara si pielea.

| DaRyUsS explică (pentru darrio2007):

Trebuia sa se trezeasca si un trol care nu are altceva de facut cu viata sa. Reported

| darrio2007 a răspuns (pentru DaRyUsS):

Singurul trol de aici esti tu. Ce tampit ai mai auzit tu pana acum sa se barbiereasca cu ceara?
Ti-am spus un adevar. Intr-un mod cam dur, evident.
P.S. Vezi ca raportarile abuzive se intorc.

| justanotheruser99 a răspuns:

Bineînțeles ca te vei irita. Îți sugerez sa folosești un aparat de ras in cazul in care nu dorești sa folosești Gillette.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar chiar ai... tupeu laughing
O sa te iriti si nu prea vad eu foarte ok sa tragi de piele in felul ala. Oare nu o sa se duca "calitatea" pielii daca o agresezi asa? Oricum daca vrei sa incerci poti sa folosesti pudra de talc ca sa previi iritatia.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cu ceara nu te barbieresti ci te epilezi. Inteleg ca vrei sa elimi definitiv parul facial. Intreaba fetele cit se irita cand se epileaza pe picioare si ia in calcul ca pielea fetei e mult mai sensibila.
In orice caz, nu iti recomand sa o faci singur, acasa.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Da.