| SwettyCat a întrebat:

Buna tpu..mariti am excursie si nu stiu cu se sa ma imbrac avand in vedere ca transpir ffff foarte tare dar partea buna este ca nun miroase.Cun ce sa ma imbrac sus? Linkuri! Ofer funda! Repede!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| SwettyCat explică:

Doar la subrat transpir rau de tot!

Răspuns utilizator avertizat
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Alege una din aceste ținute:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

| Mâncărici a răspuns:

Cu problema asta ma confrunt si eu. Daca folosesti un deodorant care nu da rezultate atunci nu te mai chinui sa scapi de ea! Probabil esti mai plinut de transpiri, recomand sa-ti iei camasa, bluza, tricou de bumbac si cat mai larg in zona axilei!

| NeedYouNow a răspuns:

In cazul acesta ia-ti un tricou pe sub o bluza sa te poti dezbraca.

| adelina125 a răspuns:

Buna! Sa te imbraci cu un tricou cu floricele, inflorat deschis la culoare cum ar fi roz, rosu, albastru si o bluzita sa te imbraci cu ea daca este frig, bine? Pa!

| BlackIp a răspuns:

Sfatul meu e ca daca transpiri mult sa-ti iei ceva cu maneci lungi ca sa nu ai probleme... pantaloni lungi(Blugi) Succes