| Simona_Ilinca_1999 a întrebat:

Am o mare problema...De prin luna septembrie,am un cos pe fata care nici cum nu vrea sa treaca. Este ca un fel de punct rosu si fara varf alb.
Am incercat de toate : gheata,miere de albine,am folosit si tetraciclina si tot nu imi trece, orice as face.
Cum as putea sa scap de aceasta problema? Pana si acoperit cu fondul de ten se vede putin. sad FUNDA!

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca e din septembrie, nu e cos. Consulta un dermatolog.

| Karinakari99 a răspuns:

E imposibil să nu treacă. Dacă e din septembrie înseamnă că a scăzut de atunci, nu? Cu spirt, usturoi, iaurt ai încercat? Usturoiul e bun pentru coşuri şi dacă-l mănânci şi dacă îl aplici pe coş. Dacă nu reuşeşti să scapi de el du-te la dermatolog.Mi se pare ciudat să nu-ţi treacă un coş de 5 luni :|
http://www.eva.ro/......40797.html
Succes.

| Simona_Ilinca_1999 explică (pentru Karinakari99):

Da,asa este de atunci il am.dar pot spune ca nu mai e foarte rosu ca la inceput. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o crema ca akne-syt de la ivaterm pentru cosuri.

| secessumaeternum a răspuns:

Ai incercat metoda brutala? Adica sa bagi un ac de seringa in el? Sigur functioneaza

| secessumaeternum a răspuns:

Exista si riscul aparitiei reactiilor adverse precum hepatita, dar nu te ingrijora, important e ca vei scapa de cos