Întrebare recomandată | 49Days a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi schimb balsamul de par.Ce imi recomandati? Trebuie sa fie hidratant si sa-l descurce.Nu e despicat sau degradat,e normal spre uscat pe lungimi.
P.s. Am auzit ca produsele de la kallos sunt foarte bune, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Thanks546 a răspuns:

Eu folosesc Kallos. Iti lasa parul moale si stralucitor. Este foarte bun.
Sper ca te-am ajutat! Pupici!

| 49Days explică (pentru Thanks546):

Il descurca bine?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Garnier Fructis Long & Strong.

| buzeduulci a răspuns:

Eu folosesc de la syos si mi-l lasa moale si mi-l descurca. il perii foarte usor si imi lasa parul stralucitor

| Leerix a răspuns:

Incearca Syoss! Sunt foarte bune, contin keratina, plus ca ai de unde alege, sunt multe tipuri: pentru volum, pentru repararea parului, pentru protejarea culorii, etc.

| ionutunited a răspuns:

Garnie

| Thanks546 a răspuns:

Da! Dintre toate pe cate le-am incercat eu, acesta este cel mai bun.

| 49Days explică (pentru Thanks546):

Merge si cu alt sampon nu?