| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi ati folosit ulei de ricin pe par. Cam in cat timp ai rezultate? Ce cantitate sa folosesc cand il utilizez?

Răspuns Câştigător
| soricori a răspuns:

Pai. Eu am incercat si cam in 2 saptamani au aparut rezultate, parul meu s-a ingrosat, si a mai crescut un pic, dar de asemenea nu stiu si am ramas gura casca cand am vazut ca mi se onduleaza, a si sa nu uit, cam toata sticluta se foloseste, depinde daca ai parul scurt sau lung daca il ai lung toata sticluta si dai pe la radacina, daca il ai scurt nu folosi toata sticluta, insa sa stii ca sticluta e micuta, sper ca te-am ajutat bafta!

2 răspunsuri:
| Papusa_1623 a răspuns:

Salut cam rezultatul il vezi peste cam o luna asa depinde cit de des il aplici folosesti cit iti este necesar parului adica radacinilor.Dar daca il folosesti fara intrerupere vei observa ca parul putin devine cam gras.deci trebuia sa mai faci si intreruperi

| gabitza2011 a răspuns:

Eu am folosit ulei de ricin cu galbenus de ou si fiole de vit a si e. tamponam la radacina parului si am folosit acest tratament cam o luna,o data pe saptamana si sa stii ca efectele s-au vazut.happypoate ar fi cazul sa-l reiau,sa stii ca e f bine pentru par sa te dai doar cu ulei de ricin, sa infasori capul intr_un batic si sa-l tii pana dimineata. daca ai rabdare si timp, te sfatuiesc sa faci tratamentul cel putin o luna.