| Ririru a întrebat:

Hei Hei.
Am si eu o problema.
Cand imi dau cu mana prin par, imi cad mereu cateva fire.Stiti vreo masca naturala sau sampon care sa dea rezultate?
Poate fi de la masca care am folosit`o acum ceva timp [ ulei de ricin si oubatting eyelashes ] sau de la sampon? Folosesc Garnier Naturals.

4 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Si mie imi mai cad cateva fire.tot cu Garnier Naturals ma spal momentan happy Nu cred ca e prea grav, dar cauta masti pe google.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu e nimic rau in asta.
nu iti cade tot parul ci doar cateva fire si asta ni se intampla tuturor. waiting

| Sunshinee a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema si folosesc un sampon de la Gerocosen, pe baza de plante naturale + o lotiune de la Gerocosen, tot asa, pentru caderea parului. Sunt foarte bune, cel putin la mine functioneaza. Simt ca firele sunt mai puternice si parul luceste frumos. Sper sa mearga si la tine, daca te hotarasti sa le folosesti. Costa in jur de 10 lei fiecare. Da-mi un mesaj pentru detalii. Bafta! (:

| waXonwaXoff a răspuns:

Am o masca buna de par se cheama "Masca pentru par". Mai scrie extracte naturale din plante:inula, salvie si musetel.Costa 8 lei.Se cheama Q4U.Succes!