| xXx_6498 a întrebat:

De cand folosesc fixativul mi s-a subtiat parul si imi cade in exces, ce trateament imi recomandati?

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu iti recomand uleiul de ricin aestecat cu miere, lamaie si galbenus de ouwinking parul isi va reveni dupa mai putin de 5 aplicari, de asemenea iti recomand sa foloseti masca cu extract de placenta de la kallos+ sampon farmaceutic pe baza de gazbig grin sper ca te-am ajutat:*

| anad a răspuns:

Inainte de fiecare spalare unge parul cu ulei de masline caldut amestecat cu un galbenus de ou. Dupa o ora speli parul cu apa calda (nu fierbinte), il lasi sa se usuce natural (eventual acoperit cu un prosop). Seara il lasi liber "sa respire" si il piepteni usor, recomandat peste cap si nu lateral. Dupa cateva aplicatii, cam o luna, ar trebui sa se vada imbunatatiri!

| norik a răspuns:

Incearca uleiul de ricin sau fiole cu placenta(le gasesti la orice plafar cu 5 lei fiola). O fiola iti ajunge pentru 2 utilizari.Eu am folosit timp de o luna(de 2 ori pe saptamana). Te dai cu solutia aceea la radacina dupa ce te-ai spalat pe cap.Eu am avut rezultate:nu mai imi cadea parul atat de tare si mi-a crescut mai repede.si arata mai sanatos. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiole Aminexil -Loreal