| Cataa9 a întrebat:

Care este mai bun? Tusul lichid, tusul tip carioca sau cel tip gel eyeliner?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună
M-am împăcat bine cu primele două.
Pa, pa.

| Madayna a răspuns:

Tusul lichid este mult mai bun.

| ClauA17 a răspuns:

Tusul stilou

| RobertKilleur a răspuns:

Tusul lichid

| PunkyBrunette a răspuns:

Tusul lichid este cel mai complicat de folosit. si plus ca majoritatea se usuca destul de repede. si o sa trebuiasca sa il arunci dupa aproximativ 3 -4 luni.
Tusul tip carioca este destul de usor de folosit si chiar arata bine.
Cel de tip gel trebuie aplicat cu o pensula speciala. si se aplica destul de usor si poti sa-l folosesti in cam toate felurile posibile, pentru ca textura sa este mai usor de folosit. si plus ca nu trebuie sa astepti cateva minute pana se usuca.
Nu pot sa spun care este cel mai bun pentru ca mie mi se par toate ok. desi la cel lichid am mici probleme atunci cand il aplic laughing

| violetamariapwp a răspuns:

Din propria experienta cred ca tusul carioaca si cel lichid sunt cele mai bune, tusul carioaca fiind usor de utilizat.

| jolidon12 a răspuns:

Cel de tip gel eyeliner e cel mai bun si rezistent.

| Deyaforyou a răspuns:

Buna.
Tusul carioca e cel mai usor de utilizat si mai bun, dupa parerea mea.
O zi frumoasa! happy

| Beautyroom a răspuns:

Buna ziua. Toate sunt foarte bune. Depinde de dexteritate. O varianta buna ar fi si un pigment negru care usor poate sa fie transformat in tus negru:
http://www.beautyroom.ro/......t-noir_515

| Ioana23814 a răspuns:

Tusul carioca