| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un tus de ochi (eyeliner) bun pe care l-ati incercat? Nu vreau unul lichid, prefer unul de tip carioca. Ce parere aveti de tusul gel? Se aplica greu? Rezista? Nu am incercat niciodata si as fi curioasa big grin

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Tusul cu gel nu este uscat! Daca vrei ''tus uscat'' ia-ti creion de ochi, un tus niciodata nu o sa fie uscat, decat cele cu activare cu apa...
Tusul cu gel este cel mai profesional si arata cel mai bine, poti sa-l amesteci mai usor si arata mai bine fata de creioanele de ochi!

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu suport tusul de ochi gen carioca.Se termina repede, dar este cel mai bun pentru incepatoare.Am si tus lichid waterproof(de abia il dau jos de pe ochi; fac o linie subtire) si tus-gel(cel mai bun ever).

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Poti incerca tusul pentru ochi de la Paese. Este usor de folosit si este rezistent. Il poti gasi aici www.paese.ro Bafta!