| KinderBeeeib a întrebat:

Hey fetelor! Sunt curioasa care este produsul vostru de machiaj fara de care nu ati putea sa traiti! Deci?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu am dar cel mai des ma dau cu rimel si ruj

| Lioana a răspuns:

Nu exista un produs de machiaj fara de care nu as putea sa traiesc. Exista insa un instrument fara de care ma simt inconfortabil chiar daca pot trai fara el: penseta.

| anamariarot a răspuns:

Deși eu sunt mare fană a machiajului, nu pot spune că nu pot trăi fără, dar aș fi ipocrită să nu recunosc că n-aș vrea să am sprâncenele pe care le am când le machiez cu un gel big grin

| 90210 a răspuns:

Porefessional de la Benefit. E cel mai bun primer pe care l-am incercat si il folosesc mereu.

| D3I3 a răspuns:

Nu ma machiez; 0

| BiancaTudor17 a răspuns:

Gel de sprâncene și cremă cu SPF 50.