| ttpu a întrebat:

Cum va ingrijiti tenul zilnic? Care este produsul vostru preferat la care nu puteti renunta?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Pai nu cred ca as putea renunta la garnier pure 3 in 1 si la plasturii pentru puncte negre si gerovital ultra activ si apidermin.

| ttpu explică (pentru KellyGreen):

Mmm...plasturii pentru puncte negre, au efect? N-am folosit niciodata, am zis ca este doar reclama de ei.M-am inselat?

| KellyGreen a răspuns (pentru ttpu):

Buna! Pai eu mai intai imi expun fata la o" baie" cu aburi apoi aplic plasturii si sa stii ca iau destule puncte negre, adica nu rezolva problema dar macar o tin sub control, eu ii folosesc de ceva timp si sunt multumita de ei.

| pwp a răspuns:

Nu am un produs la care nu pot renunta happy
Probabil apa de la chiuveta tongue

| BombonicaXD a răspuns:

Nivea Natural Beauty si Apidermin. happy

| ÈριcĿ a răspuns:

Bună.Cum îmi îngrijesc eu tenul? Păi, încep cu demachierea.La demachiere folosesc laptele demachiant şi tonic cu lapte de capră de la ZIAJA şi îl aplic cu dischete de la Palmolita. După ce am şters bine faţa, mă spăl cu apă. Apoi folosesc un bureţel şi îl umezesc, aplic gelul de curăţare de la Elmiplant Bioten cu miere si arnică care împrospătează şi revigorează faţa, este pentru tenul normal şi mixt.Nu este scump, cam 10 lei.Seara îl folosesc pe cel de la Pharmacy clean face(anti acne)îl poţi cumpăra de la Lady's.Îmi spăl faţa apoi o şterg cu un prosop moale.Seara mai aplic o cremă de gălbenele.Iar la a doua întrebare:Crema nivea, crema cu castraveţi de la Lady's şi săpunul cu sulf care îmi usucă foarte bine coşurile atunci când îmi apar. Sper că ai înţeles ceva din ce am scris mai sus.Multă baftă!

| ttpu explică (pentru ÈριcĿ):

Multumesc! Cum se numeste sapunul cu sulf pe care-l folosesti tu?

| ÈριcĿ a răspuns (pentru ttpu):

Https://comenzi.farmaciatei.ro/......G_7459.JPG
Exact pe acesta îl am.L-am cumpărat de la plafar şi a costat doar 6 lei.