| anonim_4396 a întrebat:

Care ziceti ca ar fi cea mai potrivita freza pentru un baiat serios?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In mod clar nu asa ceva : http://www.diseara.ro/images/poza_zilei/1085.jpg

Depinde acum de fiecare. Poate iti place sa ai tepi. Asta nu inseamna ca nu esti serios. Totul e sa stii sa te porti. Cei care nu pun mare pret pe asta de obicei ori se tund cat mai scurt ori ii dau o forma parului si nu il mai modeleaza. Fara creste, tepi si alte chestii.

| Derye a răspuns:

Ras in cap!

| Derye a răspuns:

Ladygaga@ tie iti plac baietii cu par normal, dar tu folosesti sute de masti, ai grija de el, il impletesti, s. a. m. d intr'un cuvant ai grija de el, si el nu?

| Petronela a răspuns:

Pai sa fie o frizura emo

| MidnightLady a răspuns:

Daca e serios stie sa si-o aleaga singur. Daca nu e, sa nu mai caute ca o tunsoare nu te poate face serios.

| ladygaga_9914 a răspuns:

In primul` rand fara creasta. nu prea imi plac baietii cu creasta.
par cocalari 100 % (voi credeti ca ne impresionati cu creasta dar nu e asa.hee hee

cred ca cea mai potrivita freza ar fi cea naturala. adica nu`ti face nimic la par. mie una imi plac baietii cu par normal
winking

| xtina a răspuns:

Emo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Afaceri intre fraza si seriozitate?
Freza nu te face neserios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea care sa-i reflecte seriozitatea binenteles!

| Eclectica a răspuns:

Una serioasalaughing. Ce ti se potriveste si iti place, fara sa copiezi aiurea ce ai vazut. Fii tu insuti.