| SparklingAngel a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru voi aspectul exterior? Un baiat ce ar alege dintre o fata ingrijita, aranjata si una stearsa...naturala adica?

Răspuns Câştigător
| aleee a răspuns:

Eu sunt baiat si iti pun sincer ca si o fata naturala este frumoasa...dar eu unul as alege o fata ingrijita...asa isi doresc majoritatea baietilorwinking funda?

6 răspunsuri:
| bibi2011 a răspuns:

Depinde in ce sens... poti sa fii aranjata si ingrijita dar sa fii naturala ( adica nu machiata extravagant, sau sa petreci ore intregi in fata oglinzii). totusi cred ca depnde si de comportament putin :d poate un baiat este atras de o fata frumoasa/buna dar cand vorbeste cu ea isi da seama ca nu e nimic de capul ei laughing

| DianaScorpio a răspuns:

Eu cred ca daca are putin cap, inainte sa aleaga una, sta o perioada de vorba cu ea, vede cum gandeste, cum vede lucrurile, cum se simte alaturi de ea, si dupa aceea se mai gandeste.

| Des13 a răspuns:

Depinde de cat de mult timp petrece langa acea fata, adica la prima vedere, e clar cea aranjata. insa daca ar fi sa petreaca ceva timp, sunt mari sanse sa o aleaga pe a doua happy - nu mereu conteaza doar cum arata cinevawinking

| Assasseya a răspuns:

Aspectul fizic conteaza doar in masura in care nu exista nimic altceva atragator. Mai exact, daca esti proasta/prost, macar sa fii frumoasa/frumos. Dar sa stii ca exista fete frumoase, injrijite si aranjate natural...

| AtomiX a răspuns:

Conteaza intr-o oarecare masura si aspectul exterior...da' dintre o fata ingrijita (plina de farduri, rimele etc) si una naturala si frumoasa.as alege-o cu siguranta pe cea naturalawinking

| VallyDulcik a răspuns:

Cred ca pe cea aranjata