| Gabielle a întrebat:

Caut un salon/ o coafeza buna in Zalau! Ma puteti ajuta?
Sunt bruneta vopsita blonda si mereu am o problema dupa ce ma decolorez radacinile raman galbene si se vede urat diferenta, stiti cumva o coafeza care sa fie priceputa in problema asta in Zalau? Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca orice coafeza s-ar pricepe la asa ceva. In plus, cred ca e chic sa ti se vada asa.

| Gabielle explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...la coafor am fost, deci nu orice coafeza se pricepe, si mie mi-ar placea sa se vada la radacina mai inchis daca culoarea respectiva ar fi una naturala nu galben. Mersi oricum de raspuns!