| emily_6345 a întrebat:

Ce e frumusetea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Un simbol care`l reprezinta fiecare persoana.

De exemplu un om exprima frumusetea prin ochii lui, altul prin corp, dar altul prin SUFLETUL SAU.

Nu conteaza frumusetea exterioara, daca nu exista acea parte interioara importanta, care te face intr-adevar un om deosebit!

Mai bine URAT dar cu sentimente curate, decat FRUMOS si parsiv!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Interioara... asta vad eu la o femeie/fata happy

| diana_6879 a răspuns:

Frumos inseamna sa fii tu insati, sa fii natural, fata sa iti fie curata adica sa nu ai chiar asa multe defecte, nu conteaza statutul financiar. frumusete nu inseamna perfectiune. pentru mine frumusetea inseamna sa ai un ten curat. oricum frumusetea e trecatoare dar cine nu o are suspina dupa ea. funda
'?

| Miki_9341 a răspuns:

Pentru mine cuvantul frumusete inseamna in primul rand curat...adica sa iti faci baie ori de cate ori este cazul, sa te imbraci cat mai comod sau elegant cum iti place, hainele sa fie curate...si nu in ultimul rand sa te ingrijesti la unghii asta e cel mai important la o fata chiar si la un baiat

| Bujîe a răspuns:

Opusul Biancăi Draguşanu...