| AlExAnDrA122 a întrebat:

Cum a-ti defini frumusetea?

5 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Frumusetea poate fi la interior: o inima buna, o bunatate interioara, miloasa.
Frumusetea exterioara: niste ochi frumosi, un par minunat, o fata de vis, o siluete fantastica.

| marina28 a răspuns:

Eu personal cred ca esti frumos/asa atunci cand te simti asa... nu cand ti'o spune cineva. As defini frumusetea ca ceva ce vine din interior. Consider ca frumusetea vine odata cu fericirea.

| venusdoom a răspuns:

De 2 feluri: interioara si exterioara. depinde pe care o alegi

| AnaBlackVampire a răspuns:

Nu-i frumos ce e frumos. E frumos ce-ti place tie.

| Izaaaaq a răspuns:

Sanatate.