| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten e bun pentru a acoperii roseata? afinitone 24 h e bun? va rog ajutati-ma vreau sa acopar roseata fetei si nu stiu cu ce fond de ten crying

3 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Obrajiii rosii, am incerrcat si afinitone e bun dra nu rezista foarte mult, acum folosesc un corector genial de aici http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_3_0_25_6-Baton-corector.php care imi face fata alba si iluminata plus ca acopera toate imerfectiunile si consta doar 8 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te asa sau tu esti din aia care isi baga fata in borcanu cu faina?laughing sau tie nu-ti place de tine? buna esti, doamne feri...