| Breakingthehabittonight a întrebat:

Ce ziceti de - Aspasia -?
mi-am cumparat si eu o cutie,presupun ca e inregula - pe prospect scrie ca e un supliment alimentar cu o copmpozitie relativ ok, vreau sa spun ca nu mentioneaza un element minune care aduce rezultate spectaculoase peste noapte.Compozitia [zinc, si alte vitamine] ar fi una care doar fazorizeaza cresterea parului.
Exista posibilitatea sa imi faca vreun rau? Dereglari hormonale sau ceva de genul?

Mersi anticipat happy!

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Nu. Rau sigur nu-ti face. Eventual nu observi niciun efect.

Pe mine m-a ajutat. Parul crestea mai repede si era mai sanatos. Sper sa te ajute.